З 06.09.2021 по 23.12.2021 Міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» організувало проведення творчого конкурсу «Бережіть воду – піклуйтеся про майбутнє!», приуроченого до святкування 135-річчя створення Херсонського Водоканалу.
Мета конкурсу – привернення уваги молоді до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.
![](https://kmc.ks.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-37429cd2d5f06102ec55cc64556c7d9d-V-768x1024.jpg)
Курсант К121 групи судноводійного відділення Відокремленого структурного підрозділу «Морський фаховий коледж Херсонської державної морської академії» Терещенко Ярослав долучився до конкурсу в номінації «Кращий відеоролик». Ярослав у своєму проекті звернувся до соціально значущих питань: екологія середовища, здоров’я людини, життєві цінності та майбутнє країни. Екологічно свідома поведінка, поводження з відходами, пропагування здорового способу життя та дбайливого ставлення до навколишнього середовища – це наше майбутнє життя.
За участь у конкурсі Ярослав отримав сертифікат. Вітаємо!
![](https://kmc.ks.ua/wp-content/uploads/2022/01/Screenshot_20220117-154656_Office-725x1024.jpg)